• Gazeta.pl - Polska i świat - wiadomości | informacje | wydarzenia

  www.gazeta.pl/0,0.html Portal Gazeta.pl - Najnowsze Informacje, serwisy tematyczne: Biznes, Sport, Rozrywka, Pogoda. Poczta Email, Forum, Blogi. Sprawdź!
 • Главные новости - Газета.Ru

  www.gazeta.ru Главные новости дня из Москвы и регионов, информационная лента новостей, новости России и мира, события дня ...
 • Gazeta Tema – Gazeta me e lexuar shqiptare

  www.gazetatema.net “Shengeni rajonal”, këto janë disa nga përfitimet për ekonominë shqiptare: 50 mln USD më shumë në vit vetëm për fermerët. Shqipëria përfiton shumë më tepër se Serbia për shkak të bilancit tonë tregtar pozitiv.
 • Gazeta Dita | E përditshme e Analizës dhe e Informacionit

  www.gazetadita.al Ish-deputetja: Jeta e Kurtit dhe e Osmanit mund të jetë në rrezik. Ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, Rada Trajkoviç e cila në zgjedhjet e fundit ka qenë kandidate për depute nga radhët e koalicionit serb “Sloboda” thotë
 • Home - Gazeta Shqiptare Online

  www.gsh.al “Gazeta Shqiptare” është gazeta e pavarur më e vjetër në Shqipëri. E themeluar në 1927, publikimi i saj u ndërpre në 1939, me pushtimin fashist të Shqipërisë.
 • Fillimi - Gazeta Mapo

  gazetamapo.al Kryeredaktor Enton Palushi. Editorial: [email protected] Synimi: Ndikimi në debatin dhe veprimtarinë e aktorëve shoqëror përmes përthyerjes së ngjarjeve dhe fenomeneve me interes publik është synimi kryesor i Gazetës
 • Agjencia e Lajmeve SOT NEWS | Lajme nga Shqiperia, Kosova ...

  sot.com.al Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport
 • Gazeta Express - Lajmi i fundit në Kosovë, Shqipëri dhe ...

  www.gazetaexpress.com Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Informohu i pari nga media më e lexuar shqiptare.
 • Gazeta Panorama Versioni ONLINE, lajmet e fundit, lajmi i fundit

  www.panorama.com.al Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri.
 • Gazeta Sporturilor :: GSP.RO

  www.gsp.ro A fost o dezamăgire profundă penalty-ul ratat cu Brazilia (CM '94). De-a lungul timpului, am mai șutat sus, dar nu atât de mult peste transversală. Uneori, și acum, înainte să adorm, mă gândesc la ratarea aia Roberto Baggio, fost internațional italian Toți visează să joace cu Messi ...